تازه ترین خبرها
1396/06/27 تاریخ ثبت:
مراسم توديع جناب آقاي عاصمي مديريت دبستان باقرالعلوم 1
دبستان پسرانه باقرالعلوم
 
مراسم توديع جناب آقاي عاصمي مديريت دبستان باقرالعلوم 1
 
 

روز يكشنبه 96/06/26 جلسه شوراي آموزگاران دبستان پسرانه باقرالعلوم 1در محل دبستان برگزار گرديد در اين جلسه پس از قرائت قرآن مراسم توديع جناب آقاي عاصمي مديريت دبستان باقرالعلوم1 برگزار گرديد و جناب آقاي سميع پور مديرعامل مجتمع از تلاشها ، كوششها و خدمات 10 ساله ايشان كمال تشكر و قدرداني را بعمل آورند و لوح سپاسي از طرف مجتمع به ايشان اهدا گرديد
 
متن لوح سپاس ايشان بدين شرح است :
 
معلمين پرورش دهندگان فكر و استعداد و شخصيت نسل هاي رو به رشد كشور هستند . مقام معظم رهبري
 
همكار ارجمند جناب آقاي مصطفي عاصمي / مدير دبستان غيردولتي باقرالعلوم
 
آدميان به لبخندي كه بر لب ها مي نشانند و به احساس خوبي كه بر جا مي نهند و به دردي كه از يكديگر مي كاهند مي ارزند و ما بودنشان را مي خواهيم چون وجودشان زمين را زيباتر مي كند .
 
با سلام واحترام نظام تعليم و تربيت همراه مرهون عنايات و توجهات عزيزاني است كه در جهت اعتلاي آن از هيچ كوششي فروگذار ننموده اند و شما مصداق چنين بلند همتاني هستيد كه با انديشه و تلاش چشمگيرتان آينده سازان ميهن اسلامي را در نيل به اهداف عاليه شان رهنمون مي سازيد . بي ترديد همفكري ، همدلي و همكاري شما شكوفايي و تعالي نسل ارزشمند و موثر آينده ساز را فراهم نمود .
 
آنچه از بن جان مي آيد آن است كه از صميم قلب از همكاري صادقانه و كوشش خالصانه شما در طول يك دهه همكاري با اين واحد آموزشي تقدير و تشكر كنيم . آرزومنديم ذات اقدس احديت ، شما را كه در مسير تحقق اهداف متعالي مكتب انسان ساز اسلام ، از جان مايه مي گذاريد در كنف الطاف خاصه ي خويش قرار دهد .
ان شاالله تعالي

علي سميعي پور
موسس مجتمع فرهنگي ، آموزشي و ورزشي باقرالعلوم
شهريورماه 96
 
 
 
201 تعدادبازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal