تازه ترین خبرها
1396/06/27 تاریخ ثبت:
مراسم معارفه مديريت جديد دبستان
دبستان پسرانه باقرالعلوم
 
مراسم معارفه مديريت جديد دبستان باقرالعلوم جناب آقاي شيردواني
 
 
 

روز يكشنبه 96/06/26 جلسه شوراي آموزگاران دبستان پسرانه باقرالعلوم 1در محل دبستان برگزار گرديد در اين جلسه پس از قرائت قرآن مراسم توديع جناب آقاي عاصمي مديريت دبستان باقرالعلوم1 برگزار گرديد و جناب آقاي سميعي پور موسس مجتمع از تلاشها ، كوششها و خدمات 10 ساله ايشان كمال تشكر و قدرداني را بعمل آورند و لوح سپاسي از طرف مجتمع به ايشان اهدا گرديد . پس از آن جلسه معارفه مديريت جديد دبستان پسرانه باقرالعلوم 1 جناب آقاي محمدصادق شيردواني برگزار گرديد . و حكم مديريت ايشان در حضور همكاران قرائت و به ايشان ابلاغ گرديد .
 
متن حكم ايشان بدين شرح است :
 
جناب آقاي محمدصادق شيردواني
باسلام و احترام
ضمن اظهار تشكر ، نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب اين ابلاغ از تاريخ 96/07/01 ، به سمت مديريت دبستان پسرانه غيردولتي باقرالعلوم واحد شماره 1منصوب مي شويد . اميد است با اتكال به خداوند منان و الهام از وصاياي هميشه جاويد حضرت امام خميني (ره) و پيروي از رهنمودهاي راهگشاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و بهره گيري از ظرفيت هاي موجود و با همراهي و همفكري ديگر نيروها ، و باعنايت به اصول و اهداف عالي مجتمع آموزشي ، فرهنگي و ورزشي باقرالعلوم ، تمام مساعي خويش را براي خدمت به آينده سازان ميهن اسلامي و پيشرفت و تعالي آموزشي و پرورشي آنان و مجموعه بكار گيريد .
توفيق روز افزون شما را در انجام امور محوله و خدمت به نظام تعليم و تربيت كشور عزيز اسلاميمان از خداوند متعال مسئلت مي نمايم .
 
علي سميعي پور
موسس مجتمع فرهنگي ، آموزشي و ورزشي باقرالعلوم
شهريورماه 96
 
 
 
220 تعدادبازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal